aktualności klasztoru Powołania wróć

Ogień Dwóch Serc – czuwanie całonocne we Wrocławiu


1 września, 2021

Z pierwszego piątku na pierwszą sobotę miesiąca, 3-4 września, odbędzie się kolejne całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem „Ogień Dwóch Serc”, w którym udział wezmą katolickie wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.

Tym razem spotykamy się w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ulicy Prusa 78. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 18.00, po której odbędzie się nabożeństwo ewangelizacyjne, a następnie będziemy przez całą noc trwać na modlitwie i uwielbieniu przed Najświętszym Sakramentem. Zakończymy modlitwą różańcową o godz. 6.00 rano i Eucharystią poranną o godz. 7.00.

Podczas nocy uwielbienia nie zabraknie modlitwy w intencji parafii pw. św Michała Archanioła, ale także archidiecezji, miasta, jego mieszkańców i władz, w intencji Polski i świata. To będzie noc zbliżania się do płonących miłością Serc – Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i cieszymy się, że jest coraz więcej wspólnot włączających się w dzieło „Ogień Dwóch Serc”, będące przygotowaniem do V weekendu ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!

o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego (Piskorz) OCD
„Katolicy na ulicy”, organizatorzy „Ogień Dwóch Serc” i V edycji „Ochrzczeni Ogniem”.

Transmisja on-line na naszym kanale Karmel i Ty: