Wydarzenia Spotkanie więcej

Stadion Młodych


06-10-2018 Warszawa

STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary to 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne, które odbędzie się w sobotę, 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Hasło spotkania brzmi: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania. Adresowane jest głównie do młodzieży, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce przez udział w spotkaniu oddać chwałę Panu Bogu.
STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, który odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów pod hasłem: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, będzie też rodzajem odpowiedzi na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodzieży i przeżyć go wspólnie z nią. 

Jeśli chcesz być razem w naszej grupie Młodych Karmelu, to serdecznie zapraszamy. 50 wejściówek czeka na Was. Koszt biletu to tylko 12 zł. Zgłoszenia: powolania@karmelicibosi.pl. 

W spotkaniu weźmie udział kilkunastu prelegentów – świadków wiary – osób znanych i nieznanych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej relacji z Bogiem. Słowo świadectwa skierują do obecnych tacy goście jak: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner…

Więcej info na: www.stadionmlodych.pl