Wydarzenia Pielgrzymka więcej

II Caminos Teresianos 2019


14-09-2019 Hiszpania

Serdecznie zapraszamy na hiszpańskie rekolekcje w drodze śladami św. Teresy od Jezusa i św. Jana od Krzyża.

Startujemy 14 września 2019, czyli w święto Podwyższenia Krzyża świętego. Lecimy z Wrocławia do Madrytu. Następnie udajemy się do Alba de Tormes, gdzie jest grób św. Teresy od Jezusa i tam spędzimy pierwszą noc przy klasztorze sióstr Karmelitanek Bosych.

15 września rozpoczynamy pielgrzymowanie po ziemi naszych Świętych Doktorów Kościoła: Teresy od Jezusa i Jana od Krzyża. Trasę mamy zaplanowaną na 5 dni. Szczegóły widać na plakacie .

Dochodzimy do Avila 19 września. I tym razem chcemy spędzić trochę więcej czasu, bo aż 4 dni, żeby odwiedzić to przepiękne miasto i w tym wyjątkowym miejscu, przesiąkniętym duchem terezjańskim, przeżyć rekolekcje pod hasłem SOLO DIOS BASTA! Jeśli ktoś będzie chciał lub musiał wracać wcześniej, istnieje taka możliwość powrotu, 21 września. Cała reszta zostaje do 24 września i korzysta z dobrodziejstw tego miasta i św. Teresy.

Prowadzi nas sam Bóg! Ufając Jemu i mając doświadczenie z poprzedniego roku, chcemy przejść CAMINOS TERESIANOS w mocy Bożego Ducha. To niesamowita przygoda dla tych, którzy kochają wędrówki i modlą się, idąc przed siebie. Szczegóły na: powolania@karmelicibosi.pl oraz pod numerem telefonu Ośrodka Powołań i Młodzieży 515 544 378.

Najlepiej zapisać się w lipcu, byśmy mogli nabyć bilety lotnicze w przystępnej cenie.


Kiedy:

14 – 24 września 2019

Gdzie:

Hiszpania
Alba de Tormes – Fontiveros – Avila

Prowadzi:

o. Krzysztof Piskorz OCD

Koszt:

ok. 1500 zł

Zapisy i pytania:

mail: powolania@karmelicibosi.pl
tel: +48 515 544 378